Thursday 30 Nov 2023

جستجو

فرهنگی ۱۴۰۱/۰۷/۰۲   رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بشرویه؛ شهادت فرزندان ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس عامل بیداری کشورهای مسلمان است

شهادت فرزندان ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس عامل بیداری کشورهای مسلمان است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بشرویه در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان گفت: شهادت فرزندان میهن ماه در هشت سال دفاع مقدس موجب بیداری کشورهای مسلمان شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت الاسلام هادی نودهی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بشرویه در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس که در محل مسجد جامع میدان بشرویه برگزار شد گفت: ما شهدا را نثار انقلاب کردیم و با افتخار اعلام می کنیم که یک وجب از خاک میهن عزیز اسلامی را به دشمن واگذار نکردیم و شهادت شهیدان ما در هشت سال دفاع مقدس موجب بیداری کشورهای اسلامی شد و اگر دشمن مقاومتی کرد می توان در برابر او ایستاد.

 رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بشرویه واگذاری و جدا سازی قسمتهایی از  سرزمین ایران اسلامی را قبل از دفاع مقدس و نزدیک به 200 سال قبل را بواسطه کم کاری و بی لیاقتی پادشاهان دانسته و افزود: باعث تاسف است که برخی در داخل کشور با اینکه از این نظام ارتزاق و حقوق بگیر آن هستند مدافع دوران پهلوی و رضاشاه و امثال اینها هستند.

وی در ادامه گفت: برخی این شبهه را ایجاد کرده اند که ما می توانستیم بعد از جریان فتح خرمشهر با دشمن صلح کنیم و جنگ را خاتمه دهیم این مساله حاکی از آن است که برخی با تاریخ دفاع مقدس آشنایی ندارند چرا که بعد از فتح خرمشهر با اینکه برخی از شهرهای اطراف خرمشهر در دست بعثی ها بود و بعد از پذیرش قطعنامه 598 که امام راحل«ره» از آن به عنوان جام زهر نام بردند صدام دورباره به ایران حمله و عملیات مرصاد را به رهبری منافقین راه اندازی کرد  پس این یک فکر خامی است که ادعا کنیم در موقع فتح خرمشهر می شد صلح را انجام داد.

حجت الاسلام نودهی ضدیت دشمنان با ایران اسلامی را همیشگی دانسته و خاطر نشان کرد: دشمن هیچ وقت از دشمنی خود علیه نظام جمهوری بر نخواهد داشت و دلیل آن هم در بیانات امام راحل«ره» و مقام معظم رهبری متبلور است و آن اینکه ما نه اهل ظلم و ستم به کسی هستیم و نه زیر بار ظلم می رویم.

وی در ادامه گفت: امروز بحث صنعت هسته ای،بحث حجاب، آزادی زنان و هزاران چیز دیگر برای دشمن بهانه است و آنها با اصل نظام و ظلم ستیزی ایران اسلامی مشکل دارند.  

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بشرویه  در پایان حضور حدود دو هزار نفر از رزمند گان این شهرستان در دوران هشت سال دفاع مقدس را حاکی  از روحیه ولایتمداری، انقلابی و دینداری مردم این مرز و بوم دانست.


شهادت فرزندان ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس عامل بیداری کشورهای مسلمان است شهادت فرزندان ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس عامل بیداری کشورهای مسلمان است

بازگشت
اداره تبلیغات اسلامی بشرویه
بازدید : 54 بار