Sunday 23 Jun 2024

جستجو

بدون دسته بندی ۱۴۰۳/۰۳/۰۸   مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی؛ امروز باید نگاهمان به صحبت رهبری باشد و ولایت مداری و ولایت پذیری سرلوحه کار ما باشد

امروز باید نگاهمان به صحبت رهبری باشد و ولایت مداری و ولایت پذیری سرلوحه کار ما باشد

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در جلسه گرامیداشت شهدای خدمت در حسینیه حاج قاسم قاین گفت: امروز باید نگاهمان به صحبت رهبری باشد و ولایت مداری و ولایت پذیری سرلوحه کار ما باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی؛ حجت الاسلام حجت سالاری مکی، مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در جلسه گرامیداشت شهدای خدمت در حسینیه حاج قاسم قاین با بیان اینکه امروز باید نگاهمان به صحبت رهبری باشد و ولایت مداری و ولایت پذیری سرلوحه کار ما باشد، تصریح کرد:  باید در کتب درسی آنچه که در گذشته بر مردم عزیز ما در بحث فتح خرمشهر گذشته است را به خوبی روایت کنند .

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: یکی از مشکلات ما این است که در روایت یک سری از مسائل به خوبی عمل نمی کنیم .

حجت الاسلام حجت سالاری مکی افزود: امروزبعد ازشهادت آیت الله رئیسی می گوییم ایشان   کسی بود که روزی ۱۸ ساعت کار می کرد و با مردم اکثر شهرها دیدار داشته و کسی بوده است که حقوق خود را در طی ۸ سال گذشته در برخی از مناطق محروم استان از جمله درح و نهبندان خرج خانواده های نیازمند می کرده و یک ریال از حقوقش را به خانه اش نبرده است .

وی تصریح کرد: شهادت آیت الله رئیسی اگر چه برایمان سخت است ولی شاید کشور دراین برهه از زمان نیاز به این اتفاق داشت تا به یک اخوت جمعی و همدلی و انسجام برسد .

حجت الاسلام حجت سالاری مکی گفت: جریان دین با خون جلو رفته است یکبار خون شهید حججی به میان آمد و کشور را منسجم کرد ،یکبار خون شهید سلیمانی و این بار خون شهدای خدمت و امروز باید نگاهمان به صحبت رهبری باشد و ولایت مداری و ولایت پذیری سرلوحه کار ما باشد، مملکت ما مملکتی است که تراز مدیریتی آن در دوران آقای رئیسی فرق کرد.

وی گفت: امروز از پیام دادن های کشورهای مختلف،از کرنش کردن های جوامع مختلف نسبت به ایران می فهمیم که اگر ما در سبک مقاومت و ارزش های دینی بایستیم نیازی به این نداریم که دَم کدخدا را ببینیم،همه در مقابل موشک ما هم کُرنش می کنند والا بحث موشک تنها نیست ،گفتمان پشت موشک مهم است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: امروز یکی از خرمشهرهای پیش روی ما دراین شرایط، حضور در انتخابات  پیش رو است و ان شاءالله که مردم همیشه در صحنه با حضور در انتخابات رئیس جمهوری بار دیگر اتحاد و انسجام خود را به جهانیان نشان دهند .


امروز باید نگاهمان به صحبت رهبری باشد و ولایت مداری و ولایت پذیری سرلوحه کار ما باشد امروز باید نگاهمان به صحبت رهبری باشد و ولایت مداری و ولایت پذیری سرلوحه کار ما باشد امروز باید نگاهمان به صحبت رهبری باشد و ولایت مداری و ولایت پذیری سرلوحه کار ما باشد امروز باید نگاهمان به صحبت رهبری باشد و ولایت مداری و ولایت پذیری سرلوحه کار ما باشد امروز باید نگاهمان به صحبت رهبری باشد و ولایت مداری و ولایت پذیری سرلوحه کار ما باشد

بازگشت
اداره تبلیغات اسلامی قاین
بازدید : 26 بار